Tepovanie – Tepovanie a Čistenie

Tepovanie, Likvidácia roztočov, Hĺbkové tepovanie

Hĺbkové tepovanie

Naša firma vykonáva profesionálne tepovanie všetkých druhov kobercových krytín, ako aj vlnených a nástenných kobercov. Taktiež sa venujeme profesionálnemu tepovaniu čalúneného nábytku ako napr. tepovanie matracov, sedačiek, postelí, kresiel, stoličiek atď. Máme skúsenosti s ojedinelými požiadavkami na profesionálne tepovanie lodí, lietadiel, autobusov, kočíkov a domčekov pre domácich miláčikov.

Pri prácach používame značkové stroje Santoemma s vyšším sacím výkonom až o 35% oproti konkurenčným strojom Kärcher, vďaka kvalitným strojom a precíznemu tepovaniu je povrch čistejší a suchší. Doba úplného vyschnutia je závislá od viacerých faktorov – od typu čalúnenia, teploty miestnosti a okolitej vlhkosti. Urobíme maximum pre to, aby sme materiál zbavili nežiaducich škvŕn, nečistôt, roztočov a pachov.

Princíp hĺbkového čistenia

Povysávame vysávačom s rotačnou kefou, čistiacu chémiu pod tlakom vstrekujeme hlboko do tkaniny a rotačnou kefou uvoľníme nečistotu ktorú okamžite odsávame. Tak odstránime mastnotu, špinu, nežiaduce pachy a roztoče, proces zopakuje čistou vodou aby tam neostal čistiaci prostriedok. Koberec alebo čalúnený nábytok neostáva mokrý, len vlhký.

Výhody tepovania

Oproti zaužívanému spôsobu ručného čistenia, pri ktorom sa nečistoty prenášajú z miesta na miesto, profesionálne extrakčné tepovanie okamžite zbavuje tepovaný materiál nečistôt, pachov a roztočov. Vlákna koberca nie sú tak nadmerne zaťažované a nedochádza k ich vytrhávaniu a poškodzovaniu. Pri tepovaní získavajú materiály pôvodné vlastnosti a sviežu vôňu.

Parné tepovanie

  • sedačky ,matrace , koberce ,stoličky , vankúše

Tepovanie - likvidácia roztočov

Tepovanie je ideálne riešenie pre alergikov – tepovaním s prostriedkami proti roztočom Kärcher RM772 sa odstráni až 99% roztočov a ich výlučkov vyvolávajúcich alergie. Tepovanie Vás týmto zbaví nepríjemných alergénov z Vášho domova. Prostriedky proti roztočom Kärcher RM772 pôsobia dlhodobo a ich aplikáciou zbavíme Vašu domácnosť roztočov minimálne na 6 – 9 mesiacov.